Вiнницький нацiональний технiчний унiверситет
Центр IT технологiй
i захисту iнформацiї
 
Про навчальнi академiї Cisco Systems

   Інформаційна економіка потребує від спеціалістів майбутнього дуже високого рівня підготовки в області сучасних технологій. Поступово система самоосвіти, до якої ми звикли, відходить у минуле. В Україні вже давно відомі системи сертифікації, запропоновані такими компаніями як Novell, SCO, Microsoft і т.і. Зараз до них приєдналась і ще одна, система професіональної сертифікації Cisco Systems, призначена для підготовки спеціалістів в області мережевих технологій.

   Корпорація Cisco Systems, Inc. активно створює і розвиває мережеві академії Cisco (Cisco Systems Networking Academy). На сьогоднішній день більш ніж в 160 країнах світу діють понад 10000 академій, у яких загалом навчаються понад 1.5 мільйони студентів. Академії створюються при вищих навчальних закладах (університетах) для поглиблення класичних вузівських курсів з обчислювальної техніки і телекомунікацій на основі вивчення технологій, устаткування, програмного забезпечення і проектних рішень корпорації Cisco Systems, Inc., розвитку у студентів стійких професійних навичок.

   Навчальну програму локальної академії розроблено провідними фахівцями Cisco Systems Inc і вона підходить як для новачків в галузі мережевих технологій, так і для підвищення кваліфікації або перекваліфікування фахівців з закінченою вищою освітою. В програму входять як виключно практичні теми, що розкривають методи проектування, монтажу і підтримки комп'ютерних мереж, так і теоретичні знання, які дозволяють слухачам здійснювати налагодження мережі, пошук та усунення несправностей, а також здійснювати адміністрування складних інформаційних структур. Навчальна програма постійно оновлюється відповідно до тенденцій розвитку мережевих технологій. Випускники Академії мають значні переваги при влаштуванні на роботу в компанії, які надають телекомунікаційні послуги, так і будь-які інші компанії, діяльність яких в сучасних умовах неможливо уявити без використання телекомунікаційних технологій.

   Завдяки тому, що учбові матеріали розроблені та стандартизовані беспосередньо корпорацією Cisco Systems, інструктори пройшли підготовку в спеціалізованому учбовому центрі, а сертифікати про закінчення Академії видаються беспосередньо корпорацією Cisco Systems, мережева Академія Cisco Systems є авторизованим учбовим центром корпорації Cisco Systems. Тим, хто пройшов навчання в Академії надається можливість складення на пільгових умовах сертифікаційних екзаменів на рівень CCNA (Cisco Certified Network Associate). Наявність міжнародного сертифікату є важливою перевагою для будь-якого спеціаліста.

   Існує 3 типи Академій:
  • Локальні Академії
  • Регіональні Академії
  • Академічні Навчальні Центри Сіsco (CATC)

   Локальні Академії займаються навчанням студентів. Як правило, це коледжі та вищі навчальні заклади.

   Регіональні Академії формують і підтримують роботу Локальних Академій. В обов'язки Регіональних Академій входить, також, навчання інструкторів для Локальних Академій. Вони є основним джерелом інформації для інструкторів Локальних Академій з питань, пов’язаних з навчальною програмою, лабораторним устаткуванням і програмою вцілому.

   Академічні Навчальні Центри Сіsco (CATC) - це Регіональні Академії, відібрані компанією Cіsco Systems, що навчають інструкторів з інших Регіональних Академій. Інструктори СATC, у свою чергу, навчаються безпосередньо в Cіsco Systems.

Про компанiю Cisco Systems

Про навчальнi академiї Cisco Systems

Iсторiя компанiї Cisco Systems

Публiкацiї про компанiю Cisco Systems
© ЦIТЗI ВНТУ, 2007