Вiнницький нацiональний технiчний унiверситет
Центр IT технологiй
i захисту iнформацiї
 
Курси академії

Курс CCNA

Призначення курсу CCNA полягає в фундаментальній підготовці слухачів з теорії та практики проектування, побудови та технічного супроводження локальних та глобальних мереж з використанням загальноприйнятих стандартів та рішень. Слухачі отримають навички встановлення та конфігурування комутаторів і маршрутизаторів Сisco в багатопротокольних мережах, які об’єднують локальні та територіально розділені мережі (LAN і WAN), налагодження на початковому етапі, підвищення продуктивності та захищеності мереж.

Методичні матеріали подаються в електронному вигляді в навчальному класі через Internet англійською мовою. Сертифіковані інструктори Академії проводять заняття українською мовою, однак усі проміжні, семестрові та підсумкові іспити складаються англійською.

Програма CCNA це - навчальний курс, розрахований на 280 академічних годин що включає в себе 4 семестри по 70 годин кожний.

Семестр 1: Основи мережевих технологій.

Основну увагу приділено принципам роботи сучасних комп'ютерних мереж, ІР- технологиям і мережевій математиці.

Семестр 2: Маршрутизатори та основи маршрутизації.

Основну увагу приділено маршрутизаторам, протоколам і принципам маршрутизації, а також настроюванню маршрутизуючих пристроїв у мережі.

Семестр 3: Основи комутації та перехідної маршрутизації.

Основна увага приділяється складним протоколам маршрутизації, принципам їхньої роботи й командам настроювання. Також докладно описані комутатори і їхнє настроювання, технології комутації.

Семестр 4: Технології глобальних мереж.

Докладно описані технології розподілених глобальних мереж та їх найбільш поширені протоколи, а також опис їх конфігурування.

Курс CCNA Security

Курс CCNA Security спрямований на слухачів, що бажають отримати базові знання в галузі мережевої безпеки. В програмі курсу технології захисту локальних мереж і мережевого обладнання, конфігурування VPN і налаштування firewall, знайомство з сучасними криптографічними системами та системами запобігання зловмисникам. Випускники курсу зможуть розробляти комплексну політику мережевої безпеки, конфігурувати систему запобігання вторгненням (IPS), налаштовувати статичні (site-to-site) VPN з’єднання, конфігурувати пристрої локальної мережі для керування доступом, запобігання та опору мережевим атакам, підтримки цілісності і конфіденційності мережевого трафіку.

Курс розрахований на 70 годин і містить 10 розділів:

  1. Сучасні загрози безпеці комп’ютерної мережі
  2. Захист мережевих пристроїв
  3. Автентифікація, авторизація та аккаунтінг
  4. Застосування фаєрволів
  5. Застосування систем запобігання зловмисникам (IPS)
  6. Безпека локальної мережі
  7. Криптографічні системи
  8. Застосування віртуальних приватних мереж (VPN)
  9. Керування безпекою мережі
  10. Застосування Cisco ASA

Навчання за цим курсом готує слухачів до рівня кваліфікації CCNA Security - Сертифікований фахівець з безпеки в мережах Cisco. Кваліфікація підтверджується складанням екзамену 640-553 IINS (Implementing Cisco IOS Network Security (IINS) на міжнародний сертифікат рівня CCNA Security (за наявності сертифікату CCNA).

Програма CCNA






© ЦIТЗI ВНТУ, 2007