Вiнницький нацiональний технiчний унiверситет
Центр IT технологiй
i захисту iнформацiї
 
Про компанiю Cisco Systems

   Корпорація Cisco Systems, Inc. розпочала свою діяльність в 1984 році і займалася розробкою телекомунікаційних засобів для забезпечення зв’язку різнотипних систем. Вона була заснована вченими Стенфордського університету Леонардом Босаком і Санді Лернер і мала назву San Francisco Systems. На сьогоднішній день Cisco Systems – всесвітньо відома багатонаціональна компанія, яка має більш ніж 200 відділень у 54 країнах світу і є найбільшим виробником мережевого устаткування: маршрутизаторів, комутаторів, концентраторів, і т.і. Більш 80% маршрутизаторів, що складають основу Internet, є продукцією компанії Cisco.

   Корпорація Cisco Systems співпрацює з такими всесвітньо відомими компаніями як Microsoft, Hewlett Packard, Intel та Alcatel. А клієнтами Cisco є відомі компанії, які є лідерами в галузі своєї діяльності, а також університети, урядові організації, великі підприємства тощо.

   Cisco Systems також є світовим лідером в області мережевих технологій. Мережеві рішення Cisco забезпечують роботу об’єднаних мереж великої кількості компаній, університетів і урядових організацій по всьому світі, а також дозволяють створити мережу будь-якої складності, оптимальним чином використовуючи для цього устаткування Cisco.

   Використовуючи мережеві рішення Cisco, користувачі отримують перевагу завдяки більш ефективному обміну інформацією, що, у свою чергу, забезпечує економію засобів, більш результативну роботу, як наслідок, зміцнює відношення зі споживачами, діловими партнерами, постачальниками і службовцями. Продукти корпорації включають широкий спектр мережевих рішень на усі випадки життя. Особливими напрямками роботи Cisco є рішення для корпоративних мереж, сервіс-провайдерів, малого і середнього бізнесу.

   Рішення для корпоративних мереж передбачають співробітництво з великими організаціями, які висувають серйозні вимоги до комплексних мереж та часто використовують різні типи комп'ютерних мереж. Здебільшого, такі клієнти Cisco мають низку філій і офісів, відмежованих одні від одних. До цієї групи клієнтів належать великі урядові заклади, корпорації, освітні структури.

   Співробітництво з сервіс-провайдерами, що забезпечують постачання інформаційних послуг, беручи до уваги й системи телекомунікації, є ще одним важливим напрямком бізнесу Cisco Systems. До складу запропонованих фірмою продуктів входять найрізноманітніші пристрої: маршрутизатори, комутатори локальних і зовнішніх мереж, рішення для віддаленого й іншого доступу, інтеграційні рішення SNA-LAN, інструменти керування Web-сайтом, Internet-додатки і програмне забезпечення для мережевого керування. Ці продукти пов'язані між собою операційною системою Cisco IOS, яка здійснює мережеві операції і забезпечує роботу мережевих пристроїв. Запропонований спектр рішень дозволяє швидко розширити існуючі мережі і підтримувати високу якість обслуговування абонентів, надаючи їм доступ до глобальної комунікаційної інфрастуктури.

   Напрямок роботи з малим і середнім бізнесом охоплює послуги, які Cisco Systems пропонує компаніям, що мають потребу як у власних мережевих базах даних, так і в підключенні до Internet, але при цьому не мають постійних відділів, які займаються такими послугами. Cisco Systems пропонує доступні потужні мережеві рішення для підприємств будь-якого розміру. Незалежно від ступеня розвиненості структури підприємства корпорація може запропонувати продукти, здатні з максимальною ефективністю бути включеними в робочий процес, розширити межі організаційних методик фірми і надати доступ до необхідної інформації окремим філіям, відділенням і співробітникам фірми. Незалежно від кількості вузлів зв'язку продукти Cisco можуть успішно вирішити задачі комунікації й керування, що ставляться перед підприємством.

   Особливе місце займають сертифіковані спеціалісти з технологій Cisco. Протягом останніх років вони є найбільш високооплачуваними професіоналами, які користуються найбільшим попитом на ринку ІТ-персоналу. Система підготовки та сертифікації Cisco Systems фактично стала світовим галузевим стандартом і еталоном в області підготовки і сертифікації спеціалістів. Рівні кваліфікації, що присвоює Cisco спеціалістам за результатами екзаменів, цінуються колегами і роботодавцями по всьому світі.

Про компанiю Cisco Systems

Про навчальнi академiї Cisco Systems

Iсторiя компанiї Cisco Systems

Публiкацiї про компанiю Cisco Systems
© ЦIТЗI ВНТУ, 2007