Вiнницький нацiональний технiчний унiверситет
Центр IT технологiй
i захисту iнформацiї
 
Сертифiкацiя

   У Кожен випускник локальної академії Cisco може пройти тестування у незалежному авторизованому тестувальному центрі Pearson VUE Вінницького національного технічного університету.

   Центр надає можливість проведення тестування за всіма можливими навчальними програмами 48 найвідоміших вказаних вище компаній світу, з якими Pearson VUE уклала договори.

   Для кожної навчальної програми компанією розроблена база питань. На кожне питання, залежно від складності, виділяється певна кількість балів. За результатами відповідей на всі питання визначається "прохідний бал" - кількість балів, необхідна для вдалого проходження тесту. Разом із критеріями оцінювання, база питань передається Pearson VUE, яка, в свою чергу, повідомляє про можливість реєстрації для спроби проходження нового тесту центри тестування та кандидатів.

   Заявка замовника (кандидата) на проходження того чи іншого тесту приймається Центром Тестування (ITC – Internet Testing Center) і передається для формування тесту в компанію, яка забезпечує підготовку тесту. По каналах Інтернет Центр Тестування (ITC) отримує готовий тест, який складається з декількох десятків питань.

   Використовуючи Інтернет, авторизований тестувальний центр проводить тестування, по завершенні якого кандидату автоматично одразу видається результат – роздрукований іменний звіт із вказівкою кількості набраних балів, прохідного балу і результату тестування (пройдено тест чи ні). Цей звіт є документом, що засвідчує спробу проходження тесту. В цей же час інформацію про кандидата і результати тестування через Internet Pearson VUE передає компанії.

   Компанія створює для кожного кандидата, що здав хоча б один тест, особисту сторінку в закритій частині свого Web-сервера, на якій кандидат може подивитися результати проходження усіх своїх тестів. Після вдалого проходження визначеного тесту компанія через свої академії, центри підготовки або інші свої заклади освіти висилає кандидату експрес-поштою сертифікат, що підтверджує його кваліфікацію.

   Слід відзначити, що випускники академій компаній, наприклад CISCO та Microsoft, мають можливість складання сертифікаційних екзаменів на пільгових умовах.

   На сьогодні сертифікати, наприклад від тих же компаній CISCO та Microsoft, є гарантованою перепусткою до престижної та високооплачуваної роботи.

Про сертифiкацiю

Про Pearson VUE

Як замовити тест


© ЦIТЗI ВНТУ, 2007