Вiнницький нацiональний технiчний унiверситет
Центр IT технологiй
i захисту iнформацiї
 
Як замовити тест
Щоб замовити тест, оберіть один з можливих варіантів:

1. Зателефонувавши до Центру Тестування Pearson VUE Вінницького національного технічного університету за номером телефону +38 (0432) 598-407, вкажіть наступну інформацію про себе:

  • Прізвище, ім'я та по-батькові.
  • Номер телефону або факсу.
  • Назву теста та його номер.

Дату та час узгодьте з адміністратором Центру Тестування Pearson VUE.

Оплатіть потрібну суму вартості здачі замовленого тесту.

2. Особисто зверніться до Центру Тестування Pearson VUE Вінницького національного технічного університету та оплатіть вартість здачі замовленого тесту. Якщо є вільний "тестовий" комп'ютер у Центрі Тестування, адміністратор відразу спробує закачати для Вас тест, який одразу можливо складати безпосередньо на місці.

Необхідні документи:

Кандидат, який бажає скласти тест, перед початком тестування зобов'язаний пред'явити адміністратору Центра Тестування два документи, що завідчують його особу: обидва з підписом кандидата, і хоча б один з них – з фотокарткою.

Як відмовитися від проходження тесту:

Якщо Ви вже зареєструвалися та сплатили рахунок за здачу тесту, то відмовитися від проходження тесту із збереженням проплачених коштів або перенести його на іншу дату можливо до 17-00 попереднього дня перед тестом за телефоном Центру Тестування або безпосередньо звернувшись до адміністратора. При відмові беспосередньо в день здачі тесту, Ваша проплата анулюється і Ви мусите складати тест в зазначений для Вас час.

Про сертифiкацiю

Про Pearson VUE

Як замовити тест


© ЦIТЗI ВНТУ, 2007